PŘIDEJTE SE K NÁM – KARIÉRA V REALITÁCH

Jste otevření novým výzvám? Chcete rychlý růst ve své kariéře? Když se přidáte k nám v Alenigo, může vám to pomoci udělat kariéru v oblasti realit.

Ve společnosti Alenigo, opravdu si vážíme každého kolegy a jedinečných dovedností, které do našeho podnikání přinášejí. Hledáme lidi, kteří jsou individuality, se skutečnou osobností, smyslem pro služby zákazníkům a odhodláním poskytovat služby našim klientům.

Týmová práce je klíčem k našemu úspěchu; podobně jako rodina podporujeme, povzbuzujeme a pracujeme společně, abychom dosáhli toho nejlepšího. Naše kancelář nabízí pozitivní a soustředěnou atmosféru, která inspiruje naše kolegy k využití jejich plného potenciálu; jako jednotlivec i týmový hráč. V našem jádru jsme rodinná firma se smyslem pro loajalitu, komunitu a soudržnost; věnujeme čas poznávání členů našeho týmu a pomáháme jim, aby se stali budoucími lídry v oblasti nemovitostí.

Zveme tedy každého, kdo do toho pasuje, aby se stal součástí našeho týmu a přijal, kdo jsme a co děláme. Víme, že je to skvělé místo pro práci a inspirativní místo pro rozjezd vaší kariéry. Kariéra v oblasti nemovitostí může být nesmírně obohacující a v našem týmu existuje skutečná příležitost zazářit. Pokud si myslíte, že máte na to být váženým členem našeho týmu, zašlete svůj životopis na adresu info@alenigo.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!