O nás

Jsme realitní kancelář, aktivně působící na realitním trhu v Praze a Středočeském kraji. V tomto dynamickém a konkurenčním prostředí jsme reprezentovali mnoho klientů. Ti, jsou pro nás vždy prioritou číslo jedna.

Koupě či prodej domova je jedno z nejdůležitějších rozhodnutí ve vašem životě, a proto by nemělo být spojené s negativními pocity. Vy si zasloužíte ty nejlepší výsledky.

Pohybujeme se v tomto prostředí opravdu dlouho, a proto zvládneme na trhu s nemovitostmi zaznamenat i ty nejmenší změny. To nám dává (přednostní) výhody, které Vám následně rádi předáme. Uvědomujeme si, že je prodej a nákup nemovitosti velmi zdlouhavý a stresující proces, proto se Vám snažíme vždy vyjít vstříc a být tu pro Vás i při těch nejmenších rozhodnutích.

Na dnešním trhu je důležité mít spolehlivého agenta se skvělými komunikačními schopnostmi, kterému můžete věřit a spolehnout se na něj. Není to pouze o tom prodat vaši nemovitost, ale zvládnout to tak, abyste byli maximálně spokojeni – to vyžaduje schopnosti, které jsme si za tu dobu osvojili.

Zaměřujeme se především na Prahu a její okolí.

Zakládáme si na spolehlivosti a lidském přístupu. Nejednáte s chladnou agenturou, která ve Vás vidí pouze čísla, ale mluvíte se sobě rovným člověkem, který vám doopravdy pomůže. Se svými klienty jednáme vždy na rovinu, a to stejné očekáváme od nich. Jsme partneři, kteří společně nastaví strategii obchodu a předem domluví jasné a transparentní podmínky prodeje.